HOŘČÍKOVÉ VLOČKY 1,2 KG

599 Kč
81GQzK193iL. SL1500
599 Kč 339 Kč
Skladem

Hořčíkové vločky jsou přírodním prostředkem pro ruce, nohy a tělo. Jsou ideálním buněčným detoxikačním prostředkem, který doplňuje zdraví pokožky těla, uvolňuje svaly a pomáhá uvolnit napětí v celém těle, což je také výhodné pro lidi s kožními poruchami.

Minerály obsažené v hořčíkových vločkách jsou velmi důležité pro život lidí i zvířat, bez těchto minerálů by tělo jen těžko udržovalo tekutiny v cévách, udržovalo svalovou funkci, udržovalo produkci energie a napomáhalo schopnosti těla detoxikovat se. Doporučují se pravidelné koupele minerální látky se tak dostanou k buňkám vašeho těla a doplní hořčík, který se ztrácí při moderních dietách a vysoko zátěžovém životním stylu, což vám pomůže cítit se uvolněně a spokojeně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Návod k použití:

KOUPEL (celé tělo): Rozpusťte 2-4 šálky hořčíkových vloček v teplé lázni (ne příliš horké) a lehněte si do vany po dobu 20-30 minut. Po celou dobu koupele mějte tělo zcela ponořené a udržujte teplotu vody. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat tento produkt 2-3x týdně.

RUCE A NOHY: Rozpusťte 1-2 šálky hořčíkových vloček v teplé lázni a namáčejte si ruce nebo nohy po dobu 20-30 minut. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat tento produkt 2-3x týdně.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ : Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Pokud trpíte zdravotními problémy, před používáním tohoto produktu se můžete poradit s odborným lékařem. Pokud dojde k podráždění, opláchněte teplou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz