Přírodní čajové svíčky

3 položek celkem

Cena

119199
1119199

Značky

Položek k zobrazení: 3
gsobild 5810
119 Kč

Čajové svíčky, Blue Kerzenfarm jsou vyrobené ze 100% rostlinného stearinu z palmového vosku. Na rozdíl od klasických parafínových...

1794
gsobild 8542
119 Kč

Čajové svíčky, Blue Kerzenfarm jsou vyrobené ze 100% rostlinného stearinu z palmového vosku. Na rozdíl od klasických parafínových...

1795
gsobild 8528
199 Kč

Přírodní čajové svíčky se hodí například do aromalampy, solné lampy nebo jakéhokoli vhodného svícnu. 

1148

Na základě více než 30letých zkušeností ve vývoji a výrobě vysoce kvalitních svíček se firma Kerzenfarm etablovala jako jedna z předních středně velkých společností ve svíčkařském průmyslu. Nachází se na severu Německa a výrobky této společnosti jsou prodávány nejen v Evropě, ale značné popularitě se těší také v zámoří.

U svíček je kladen velký důraz především na detail a ruční výrobu. Vznikají tak svíčky nejrůznějších tvarů, barev, svíčky ze včelího vosku, vonné svíčky atd. Denně firma zvládá vyrobit okolo 50 tisíc kusů svíček. Suroviny pro výrobu jsou vybírány podle přísných standardů, které zaručují prvotřídní kvalitu.

Velkou část nabídky tvoří také svíčky vyrobené z čistě přírodních ingrediencí, základ tvoří 100% rostlinná kyselina stearová, která se získává z palmového oleje. Tento olej je pěstován a následně získáván podle standardů neziskové společnosti „Kulatý stůl na téma udržitelného palmového oleje“ neboli RSPO. Jako vonné složky jsou používány čisté přírodní éterické oleje a svíčky i kapsle do aromalampy, které jsou rovněž součástí sortimentu, se velmi dobře uplatňují v aromaterapii.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz