Zkušenosti uživatelů

BUDEME RÁDI, KDYŽ NÁM I VY NAPÍŠETE SVOJI ZKUŠENOST S D PURE..

Zdeňka N., 53 let, Blatná:

Již třetím rokem užíváme celá rodina křemelinu, jsme s ní moc spokojeni. Postupně zkoušíme i vitamíny, které máte v nabídce a jsme moooc spokojeni. :-). Děkujeme vám za to, že se zde dají sehnat a koupit, je to jinak docela problém. Vitamíny jsou super a účinné. DOPORUČUJI všem!!!

Magda D., 44 let, Jaroměř:

Křemelinu užíváme již druhým rokem celá rodina, dříve jsme brali jinou značku, nyní jedině DPURE. O proti jiné křemelině je bez chuti a zápachu. Pravidelně již kupujeme i PET PURE pro pejska a konečně přestal sáňkovat. Dříve i po pravidelném podávání chemického odčervení sáňkoval  téměř pořád, tzn., že měl parazitů až až! ... teď máme pokoj!!! Děkuju. :-)

Zuzana P., 41 let:

Ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost s křemelinou. Vykoušela jsem jich opravdu mnoho, různé značky i ze zahraničí. Výsledek je překvapivý, každá křemelina je trochu jiná, setkala jsem se i s takovou, která se nedala vypít a musela jsem ji nechat pro rostliny a na hubení mravenců ani psům bych ji nedala( byla i  zněčištěná). V ČR jsem spokojená s D PURE - kvalita je výborná a stálá. Mám malé děti a i ony nemají problém s jejím užíváním....Rozhodně doporučuji!

Pavla K., 37 let:

Po jednom týdnu užívání se mi upravilo zažívání, stolice byla pravidelná a mám pocit úplného vyprázdnění. Po dalších 14-ti dnech jsem měla lesklejší vlasy a po měsíci pevnější nehty, dříve se mi pořád lámaly a loupaly po vrstvách a to jsem brala vitamíny B, pangamin a další... Celkově se cítím dobře a jelikož D PURE užívám přes jeden měsíc, budu i nadále očekávaný posun k lepšímu sledovat. :-)

 Jan Z., 39 let: 

Zpočátku jsem užíval křemelinu denně asi 2 měsíce, vždy 1 lžíci ráno nalačno. Během týdne se mi upravila stolice, dříve jsem trpěl na průjmy, což úplně vymizelo. Stolice je teď normální a naprosto pravidelná, to jsem už dlouho nezažil. Mám teď takový lepší pocit v břiše, přestalo nadýmání a pocit plného žaludku. Cítím se jakoby lehčí. Nyní ji užívám asi již rok s přestávkami, vždy když cítím, že opět potřebuji srovnat zažívání.

 Alena V., 56 let:

Díky křemelině jsem zhubla během měsíce asi 5 kg, což ani nebyl můj záměr v užívání, vůbec jsem to nečekala, bylo to příjemné. A asi tak po měsíci jsem viděla výsledky i na nehtech – jsou velmi pevné a lesklejší. Moje pokožka se mi zdá jemnější a hladší, obličej mám nyní jako miminko. U křemeliny tedy již zůstanu.

 Josef K., 52 let: 

Na křemelinu mě upozornil kamarád, který často jezdí do exotických zemí, chrání se tak prý před infekčními průjmy a nevítanými bakteriemi a viry. Zatím prý neměl problém. Vzal jsem si tedy křemelinu na dovolenou v jedné africké zemi, dával jsem si lžíci ráno a lžíci večer a celá cesta proběhla bez sebemenších potíží.

 Andrea N., 32 let: 

Křemelinu užívám pravidelně asi půl roku, během celkem krátké doby se mi zpevnily nehty, pak jsem začala vidět výsledky i na kůži, mám hezčí pleť. Přečetla jsem si, že křemelina ničí i parazity, takže když přišla dcera ze školy s tím, že má vši, zkusila jsem jí opatrně nasypat křemelinu na hlavu, chránila jsem oči a promnula jí tím celou hlavu, přes to igelit a nechala jsem působit 2 hodiny, pak jsem vlasy opláchla, šlo to velmi dobře a opravdu to zabralo. Nejen, že se vši už neobjevily, ale dcera pak měla také pěkné lesklé vlasy.

 Marie P., 56 let: 

Křemelinu mi doporučila lékařka, která u mě zjistila mírně zvýšenou hladinu cholesterolu v krvi. Dávám si asi 1-2 lžíce hned ráno nalačno a na kontrole asi po 2 měsících byl již cholesterol v normálu. Samozřejmě, že také dodržuji dietu, ale je pravda, že se s křemelinou cítím celkově tak nějak lépe, takže budu pokračovat v užívání.

 Jarka V., 43 let: 

U nás bere křemelinu celá rodina. Mně se po ní upravilo celé zažívání, nemívám již křeče při stolici a nadýmání po jídle. Manžel se prý cítí celkově lépe, celou zimu nebyl nemocný, což se už dlouho nestalo. Dětem dávám po malé lžičce nepravidelně jak si vzpomenu ( už si i zvykli na tu zemitou chuť) a taky se mi zdají celkově v lepší kondici, nemusíme řešit tolik akutních problémů, jen občasné rýmy.

Jana V., 54 let:

Jsem poměrně zdravá, ale prevence není nikdy dost, začala jsem užívat tuto křemelinu a už po třech týdnech jsem se začala cítit plná energie. Připisuji to právě křemelině, jelikož nic jiného jsem do té doby moc nezměnila.. V užívání určitě budu dále pokračovat. Děkuji za ní a doporučuji všem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz