Santé

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • SANTE ŘASENKA BIG CATWALK LASHES NO.01 ČERNÁ
  Značka: Santé

  Řasenka Big catwalk lashes No.01 černá. VEGAN.

  10 ml 

  Speciální složení dodává řasám objem a díky pigmentu na bázi uhlíku budete milovat její černou barvu. 180 ° kartáček s unikátně tvarovanými jemnými štětinami vám dodá dokonalý vzhled přímo na přehlídkové molo. Řasenka obsahuje mandlový olej, který dodá řasám potřebnou výživu. Ricinový olej řasy posiluje, zabraňuje jejich lámání a předčasnému vypadávání. Viditelně také urychluje růst řas a přirozeně je ztmavuje. Díky obsahu minerálních pigmentů vydrží na řasách celý den a nedrolí se. Je obohacena o vitamin E, jenž kromě přírodní konzervační funkce pomáhá ostatním látkám s výživou řas. Řasenka je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Nezpůsobuje alergické reakce. Dermatologicky testováno.

  Původně: 259 Kč

  194 Kč bez DPH 235 Kč
 • SANTE ŘASENKA MINI MAKES MEGA LASHES NO.01 ČERNÁ
  Značka: Santé

  Řasenka Mini makes mega lashes No.01 černá. VEGAN. 

  Objem: 8 ml

  Jedinečný mini kartáček dodá každé vaší řase maximální bombastický objem a barvu. Díky obsahu argininu jsou řasy flexibilní a posílené. Řasenka obsahuje mandlový olej, který dodá řasám potřebnou výživu. Ricinový olej řasy posiluje, zabraňuje jejich lámání a předčasnému vypadávání. Viditelně také urychluje růst řas a přirozeně je ztmavuje. Díky obsahu minerálních pigmentů vydrží na řasách celý den a nedrolí se. Je obohacena o vitamin E, jenž kromě přírodní konzervační funkce pomáhá ostatním látkám s výživou řas. Řasenka je vhodná i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Nezpůsobuje alergické reakce. Dermatologicky testováno.

  Původně: 259 Kč

  194 Kč bez DPH 235 Kč
 • SANTE BALZÁM NA ŘASY
  Značka: Santé

  Jemná péče pro hedvábné řasy.

  Jemná péče pro plné a hedvábně řasy. Pro intenzivní péči, použije balzám před řasenkou. Před použitím řasenky počkejte několik vteřin.

  Certifikace:BDIH


  Další přednosti: bez glutenů, vhodné pro vegany.

  218 Kč bez DPH 264 Kč
 • SANTE ŘASENKA FRESH VOLUME EXTREME NO.01 ČERNÁ
  Značka: Santé

  Řasenka Fresh volume extreme No.01 černá. VEGAN.

  Objem: 10 ml

  Pečující řasenka dodá každé Vaší řase objem a barvu. Díky přírodním voskům a minerálním pigmentům získají řasy objem a dramatické křivky. Výhodou je především větší objem řasenky a její nedrolivost.

  222 Kč bez DPH 269 Kč
 • SANTE ŘASENKA ENDLESS LASHES NO.01 BLACK/ČERNÁ
  Značka: Santé

  Řasenka Endless lashes No.01 black/černá 

  Objem: 7 ml  

  Černá řasenka pro prodloužení a zvětšení objemu řas. Prodlužuje a vyživuje řasy, jemný oválný kartáček zachytí všechny řasy, výtažky z bio meruňkového oleje a bio goji, bez karmínu

  Certifikace:BDIH

  Další přednosti: bez glutenů

  330 Kč bez DPH 399 Kč
 • SANTE ŘASENKA VOLUME SENSATION
  Značka: Santé

  Objem: 12 ml

  Senzační objem pro výrazné řasy. objem, objem objem ... nová SANTE řasenka zanechá řady husté a pěstěné vitamínem E, bio slunečnicovým olejem a vyživujícím bio mandlovým olejem.

  Certifikace: BDIH, NaTrue

  347 Kč bez DPH 399 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem