Zajímavosti

Jelikož často odpovídáme na mnoho různých dotazů, dovolujeme si sem vložit několik rad a informací ohledně křemeliny!

Křemelina pod mikroskopem

800px-Diatoms

 Kde všude můžete naší křemelinu zakoupit?

Najdete ji  ve vybraných zdravých výživách, regeneračních centrech, kosmetických a kadeřnických salónech.

Křemelina nepodléhá expiraci!

* D PURE, PET PURE ani FARM PURE křemelina nepodléhá expiraci ( je to hornina), to znamená, pokud se rozhodnete užívání křemeliny přerušit a uzavřete ji v originálním balení, nezkazí se! Kdykoliv se pak k jejímu užívání můžete vrátit.

Jaký je rozdíl mezi křemelinou pro lidi a tou pro zvířata?

Hlavní rozdíl je v čistotě křemeliny!

*D PURE křemelina je vždy před uvedením na trh kontrolována v akreditované laboratoři!

* Křemelina určena k lidské spotřebě je v nejvyšší možné kvalitě a čistotě oproti křemelině pro zvířata! D PURE může být podána i zvířatům, ale nikoliv naopak! PET ani FARM PURE není určena k lidské konzumaci!

* Další rozdíl je v ceně, náročnost kvality křemeliny pro lidskou konzumaci  ji činí dražší.

 Jak DPURE užívat?

* DPURE křemelinu užíváme na lačno, nejlépe ráno. Pokud to někomu nevyhovuje, může kdykoliv během dne nebo večera.

* Dospělí: 1 až 2 odměrky denně (stačí 1 odm.)

* Děti: 1/2 odměrky denně

* Dané množství DPURE rozmícháme ve studené vodě, případně džusu, šťávě,... zamícháme a vypijeme. Můžeme si dávku rozdělit i do dvou a užívat 2x během dne v polovičních dávkách. 

Jak dlouho křemelinu užívat?

* Pokud ji berete poprvé, začněte s menším množstvím (1 odměrkou) a postupně zvyšujte, může se vyskytnout krátkodobě zácpa, pokud se tak stane, snižte množství, zvyšte příjem tekutin a pokračujte. 

* Pokud ji chcete užívat jako antiprazitikum, je dobré DPURE užívat po dobu alespoň dvou až třech měsíců. Tuto kůru můžete opakovat  2 x ročně.

* Nebo D PURE můžete brát dlouhodobě 1odměrku denně pro doplnění minerálů, podporu imunity, trvalou očistu, atd...

DETOXIKACE, ANTIPARAZITNÍ LÉČBA

* DPURE – jako jeden z mála čistě přírodních produktů je vhodný a vysoce účinný při detoxikaci a protiparazitní léčbě, odstraňuje např. roup dětský, tasemnici, škrkavky,…

 DPURE na lidský organismus působí  třemi různými způsoby: 

1. Absorbuje - Křemelina má tvar válečků plných malých otvorů. Tyto válečky mají velice silný negativní náboj. Jak se tyto miliony malých válečků pohybují skrze žaludek a trávicí trakt, přitahují a absorbují bakterie, houby, prvoky, viry, pesticidy a zbytky jiných chemických látek, E-Coli a těžké kovy. Tyto toxiny jsou chyceny a vyplaveny ven z těla. Kromě toho jsou i větší paraziti, kteří mohou žít v trávicím ústrojí poškozeni křemelinou a později vyloučeni z organizmu. Všechny tyto aktivity vedou k mnohem zdravějšímu tělu. Mnoho konzumentů říká, že se prostě cítí lépe.

2. Čistí - Křemelina je velmi tvrdá. Na stupnici tvrdosti, kde je diamant na stupni 9, tak křemelina je na stupni 7. To je velmi důležité, protože jak tyto miliony drobných, tvrdých a ostrých válců křemeliny prochází tenkým a tlustým střevem,  čistí jejich stěny. Po pouhých několika měsících užívání křemeliny, už není stěna střeva potažená hlenem a v něm usazenými plísněmi.

* Pravidelné pohyby střev (to je nejčastější poznámka, kterou zmiňují uživatelé )

* Zdravější střevo. To je obzvláště důležité, jak stárneme. Čistým zdravým tlustým střevem zabráníme tvorbě polypů, rakovině a vředů.

* Mnoho uživatelů hlásí po užívání křemeliny zvýšenou energii a sníženou potřebu spánku. To je dosaženo tím, že se potraviny a živiny lépe vstřebávají do krevního oběhu. Přes znečištěné tlusté střevo se mnoho živin a potřebných látek nevstřebá.

3. Vyživuje - Křemelina obsahuje 15 přirozeně se vyskytujících minerálů, které jsou vynikající pro tělo. Tyto minerály podporují zdravější a lesklejší vlasy, kůži a nehty. Přísun minerálů do organizmu poskytne tělu více dobré energie a vytrvalosti.

* Malé množství křemeliny se dostane a vstřebává do krevního oběhu jako oxid křemičitý. Jednou z výhod křemene je, že pomáhá ničit špatné tuky. Díky tomu někteří konzumenti zmiňují, že pozorují snížení hladiny cholesterolu a i vysokého krevního tlaku.

Klademe veliký důraz na kvalitu a čistotu naší křemeliny!

UPOZORNĚNÍ

Při nákupu křemeliny od jakéhokoliv dodavatele, věnujte pozornost především údaji o hmotnosti, nikoliv o objemu balení, předejdete tak zklamání z nákupu velkého, leč poloprázdného balení!

Z opakované naší i vaší zkušenosti také dbejte opatrnosti při nákupu "levné" křemeliny, ne vždy můžete ušetřit!