RAW Flora cleanse - očista trávicího traktu kandida

1 169 Kč 1 017 Kč bez DPH
Skladem

RAW Flora cleanse - očista trávicího traktu kandida
60 vegetariánských kapslí

Rychlý přehled:
•    Účinný trávicí enzymatický komplex.
•    Podporuje přirozeně zdravý trávicí trakt a střevní imunitu.
•    RAW, živé enzymy a probiotika, žádná pojiva nebo plniva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAW Flora Cleanse - Kandida
Je určena k podpoře přirozeně zdravého zažívacího traktu a střevní imunity. Tvoří ji jedinečná kombinace trávicích enzymů, společne s probiotiky a antioxidanty, které pomáhají rozkládat buněčné stěny kvasinek včetě kandidy a pomáhají tak vytvářet přirozeně zdravé prostředí ve střevech.

Proč užívat RAW Flora cleanse Kandidu očistu trávicího traktu
Protože je silnou směsí enzymů, včetně celulázy, hemicelulázy a lysozymu. Tyto enzymy pracují synergicky a rozkládají cukry nalezené v buněčných stěnách vlákniny. Buněčné stěny kvasinek, včetně Kandidy, jsou většinou vlákna, které mohou být účinně štěpena trávicímy enzymy. RAW Candida také obsahuje množství RAW, whole food vitamínu C a biotinu, jenž poskytují antioxidační podporu pro zdraví imunitního systému a přispívá k energetickému metabolismu. Rovněž zde nalezneme Bacillus coagulans - blahodárné probiotikum produkující kyselinu mléčnou pro vyvážení pH, podporu přirozeně zdravého trávení a posílení střevní imunity.

Výhody RAW Flora cleanse Kandida
•    Podporuje přirozené zdraví trávicího traktu.
•    Podporuje střevní imunitu.
•    RAW, vegetariánský, bezlepkový, bez obsahu mléka.

RAW Flora clenase Candida - očista trávicího traktu - je silnou směsí trávicích enzymů pro podporu přirozeného zdraví zažívacího traktu a posílení střevní imunity.

Dávkování: Dospělí 2 kapsle denně na lačno zapít vodou. Může se brát až 6 kapslí denně: po 2kapslích  3x denně. Počet dávek v balení 30.
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 2 kapsle %RHP**
Vitamín C  120mg  150%
Biotin*  150μg  300%
Komplex trávicích enzymů               650mg  +
Lysozym (1 000 000 U)    
Celuláza (75000 CU)    
Hemiceluláza (5000 HCU)    
Antioxidační směs  390mg  +
Grepfruit bioflavonoidy (Naringin, Isonaringin, Naringenin, Neoeriocitrin, Neohesperidin, Poncirin, Hesperidin, Rhoifilin) RAW Indický angrešt, Resveratrol 95%(z červených hroznů)
Bacillus coagulans (1 miliarda CFU)¹  67mg  +
 
Ostatní složky:Rostlinná celulóza, obsahuje vejce (Lysozym je získáván z vajec)
 
Označení: ** referenční hodnota příjmu, + referenční hodnota příjmu není stanovena, ¹ v době výroby, * RAW vytvořené živiny.
 
Neobsahuje umělá : plniva, barviva ani konzervanty.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz