Minami Cardio Omega-3 - s příchutí pomeranče

1 135 Kč 987 Kč bez DPH
Skladem
Minami Cardio Omega-3 - s příchutí pomeranče
60 tobolek
 
Rychlý přehled:
• Poměr EPA k DHA 4:1.
• Receptura na podporu srdce.
• 915 mg Omega-3 z rybího oleje v jedné tobolce.
• Čistá pomerančová chuť, bez pachuti rybího oleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minami Cardio Omega-3 - s příchutí pomeranče
Minami Nutrition Cardio je koncentrovaný omega-3 doplněk stravy, který je vyroben z toho nejčistšího rybího oleje, za pomoci technologie duálního superkritického CO2. Díky tomu je v každé softgel kapsli obsaženo 915 mg omega-3 mastných kyselin. Navíc zde nejsou obsaženy už žádné nasycené tuky, na rozdíl od rybího oleje, který obsahuje asi dvě třetiny těchto tuků. Má čistou přírodní pomerančovou chuť, bez pachuti rybího oleje. S poměrem EPA (635 mg) k DHA (195 mg) je tento doplněk stravy určen pro posílení podpory zdraví srdce.
 
Omega-3 mastné kyseliny přináší tělu mnoho výhod, zejména pak mají schopnost podporovat vitalitu srdce. EPA a DHA navíc pomáhají udržovat hladinu triglyceridů a cholesterolu v těle. Minami Cardio Omega-3 rybí olej obsahuje vysokou koncentraci omega-3 mastných kyselin - 915 mg (včetně 635 mg EPA a 195 mg DHA), což znamená více omega-3 podpory vitality srdce a méně nasycených tuků. Oleje Minami využívají kapalnou extrakci CO2 a nejsou vystaveny teplu, na rozdíl od jiných předních značek, které rovněž obsahují nasycené tuky jako plnivo. Minami je také jedním z nejkoncentrovanějších omega-3 doplňků stravy na trhu, takže získáte více omega-3 výživy v jedné softgel kapsli. S nepřekonatelnou čistotou procházejí oleje Minami přísnými zkouškami ve výrobě a certifikacemi třetími stranami. Mají pozoruhodně nízké úrovně oxidace, stejně jako nedetekovatelné hodnoty dioxinů, pesticidů a těžkých kovů, jako je rtuť. Minami se také zavázal k rozvoji vědecké podpory pro omega-3 výživu a podílel se na 11 klinických studiích. Proto jsou při výrobě využívány nejnovější poznatky a formulovány s konkrétními poměry EPA a DHA k maximální podpoře těla a jeho systémů. Rybí tuk je získáván z udržitelně obhospodařovaných vod a je jediným na světě, který získal status EMAS (Eco-Management and Audit Scheme).

Výhody Minami Cardio Omega-3 rybího oleje:
• Podporuje kardiovaskulární vitalitu.
• Podporuje přirozenou hladinu triglyceridů a cholesterolu v těle.
 
Cardio Omega-3 rybí olej - koncentrovaný omega-3 rybí olej s 915 mg omega-3 výživy v jedné tobolce (včetně 635 mg EPA a 195 mg DHA) pro podporu vitality srdce.
 
Dávkování:
Dospělí 1 tobolku během dne zapít vodou, nejlépe spolu s jídlem. Balení obsahuje 60 dávek.
 
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1 tobolka  
Energetická hodnota 46kJ/11kcal  
Energetická hodnota z tuku 37kJ/9kcal  
Tuky celkem 1g  
Nasycené mastné kyseliny 0g  
Mononenasycené mastné kyseliny 1g  
Sachariny 0g  
Cukry 0g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0g  
Celkem Omega 3 915mg +
EPA (kyselina eikosapentaenová) 635mg  
DHA (kyselina dokosahexaenová) 195mg  
Ostatní Omega 3s 85mg  

 

Ostatní složky: čištěný olej z ryb z volného rybolovu (ančovičky,sardinky, makrely), hovězí želatina, rostlinný glycerin, přírodní pomerančová příchuť, rozmarýn extrakt, přírodní geneticky nemodifikované tokoferoly ze sóji (antioxidant),
 
Označení: + referenční hodnota příjmu není stanovena,
 
Neobsahuje: lepek, mléko
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz