Raw Organic Probiotics 5-Day Max Care - 5 denní péče

1 109 Kč 964 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Raw Organic Probiotics 5-Day Max Care - 5 denní péče - 400miliard CFU
75g prášku s příchutí banánu
 
Rychlý přehled:
•    400 miliard CFU¹ v jedné dávce.
•    34 probiotických kmenů.
•    Maximální síla - 5 denní podpora trávicího a imunitního systému.
•    Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik - uschovávány v chladu do 22°C
•    Organic - Bio certifikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

organicnemodifikovanébez lepkuBIO

RAW Probiotika
Výrobky RAW Probiotics jsou unikátní řadou vysoce-účinných raw a whole food probiotik, které byly vyvinuty speciálně pro konktrétní oblasti těla, pohlaví i konkrétní věk. Narozdíl od izolovaných kmenů probiotik, RAW Probiotika nabízí všechny výhody skutečných probiotik s více než 30 druhy probiotických kmenů. Nejsou to jen izolované bakterie v pilulce, ale raw a whole food probiotika z fermentovaných potravin. Jsou získány zejména z organického bulharského jogurtového koncentrátu, kefíru, kombuchy scoby a koncentrovány v klinicky otestované kmeny probiotik. RAW Probiotika jsou vytvářeny při teplotách pod 4 ºC a vlhkosti 30%. To, co najdete na etiketě, dostanete i v lahvičce.
RAW Organic Probiotika - 5 denní péče
Mnoho faktorů může ohrozit obranyschopnost vašeho těla, a to včetně stresu, nadměrného užívání léků, životního prostředí a dokonce i normálního stárnutí, což vede ke ztrátě příznivého bifidobakterika. RAW Probiotics 5-Day Max Care obsahují unikátní klinicky studovanou bifido směs, která vám pomůže přirozeně osídlit váš gastrointestinální trakt prospěšnými bakteriemi.

 
Výhody RAW Organic Probiotika - 5 denní péče:
•    Maximální pročištění organismu s 34 druhy přirozeně se vyskytujících whole food kmenů pro doplnění prospěšných bakterií ztracených během užívání čistícího programu.
•    Maximální podpora imunitního systému díky podpoře funkcí střevního imunitního systému.
•    Maximální bifido podpora - intenzivnější a krátkodobá probiotika pro doplňění prospěšných bakterií ve střevě.
•    Maximální prebiotická podpora pomocí raw organického inulinu + 14 enzymů podporujících trávení.
•    S chutí raw organického banánu, který pomáhá uklidnit žaludek a poskytuje příjemnou chuť.
•    Arrive Alive™ - příslib účinnosti živých probiotik.¹
•    Žádná pojiva ani plniva, umělé barviva, příchutě nebo konzervační látky.

RAW Organic probiotika - 5 denní maximální péče - jedinečná receptura s vysokým obsahem klinicky studovaných bifidů, která podporuje dosažení rovnováhy a reprodukci prospěšných bakterií ve vašem gastrointestinálním traktu.
 
Dávkování:
Dospělí  smíchejte 1 naběračku 15g. (je součástí balení) v 0,24l vody nebo džusu. Počet dávek v balení 5.
Složení:
VÝŽIVOVÉ HODNOTY 1dávka 15g %RHP*
Energetická hodnota 63kJ/15kcal  
Tuky 0g  
Nasycené mastné 0g  
Sacharidy 13g  
Cukry 0g  
Vláknina 10g  
Bílkoviny 0g  
Sůl 0g  
Doplňující prebiotická směs 14g +
organic inulin (z organického jeruzalémského artičoku), organic banánový prášek
**RAW Whole Food probiotická směs: 400 miliard CFU¹ +
ISS Bif tm Bifido bacterium lactis (SD-5219),Lactobacillus acidophilus (SD-5221), Lactobacillus paracasei (SD-5218), Bifidobacterium lactis (SD-5220), Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus cremoris, Lacotococcus lactis, Lactococcus lactis biovar diacetylactis, Leuconostoc cremoris, Lactobacillus lactis, ²Východoevropská divoce rostoucí kefírová kultura obsahující:Bifidobacterium longum, Lactobacillus brevis, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus kefiranofaciens, Lactobacillus kefirgranum, Lactobacillus kefir, Lactobacillus parakefir, Lactobacillus plantarum, Leuconostoc lactis, Leuconostoc mesenteroides, Leuconostoc dextranicum, Kluyveromyces marxianus, Brettanomyces anomalus, Debaryomyces hansenii, Saccharomyces unisporus, Saccharomyces turicensis, Saccharomyces cerevisiae, Saccharomyces exiguus, Torulaspora delbrueckii,
Max Care Full spektrum enzymová směs:  100mg +

DPPIV Protease, Maltase, Aspergillopepsin, Protease SP, Amylase, Glucoamylase, Lactase, Semi-Alkaline Protease, Protease S, Acid Protease, alpha-Galactosidase, Cellulase, Invertase, Protease, 

Obsahuje: mléko
Neobsahuje: plniva, pojiva, umělá barviva a konzervanty, příchutě, sladidla

Označení: ¹ Při dodržení podmínek skladování a doby expirace. ²Výše uvedený seznam představuje kmeny, které se obvykle nacházejí v východoevropské divoce rostoucí kefírové kultuře., Skladujte nejlépe v chladničce, nebo na suchém místě do teploty 22°C. + doporučená referenční hodnota příjmu není stanovena, CZ-BIO-003 zemědělská produkce mimo EU,

 
Podmínky přepravy: Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování. Doprava pouze kurýrem PPL či DPD na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou poštou.
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě do teploty 22°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz