Enecta CBG Konopný olej 5%, 500 mg, 10 ml

Značka: Enecta
1 089 Kč 947 Kč bez DPH
Skladem - do týdne
Kanabigerol lze považovat za „kmenovou buňku“ mnoha chemických látek přítomných v konopí. Náš prémiový CBG olej je k dispozici s koncentrací 500 mg (G 500).
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OTEC KANABIOIDŮ

Kanabigerol lze považovat za „kmenovou buňku“ mnoha chemických látek přítomných v konopí. Náš prémiový CBG olej je k dispozici s koncentrací 500 mg (G 500).

CBG je prvek obsažený v rostlině konopí, někdy se o něm mluví jako o 'kmenové buňce' nebo 'rodiči' jiných fyto-kanabinoidů,. Olej Enecta CBG získaný přímo z našich vlastních strainů Cannabis Sativa L., je vyráběn a testován ve specializovaných laboratořích, abychom mohli dodržet bezpečnost a čistotu s využitím postupů certifikovaných GMP (Good Manufacture Practice - Správná výrobní praxe) a neobsahuje žádné syntetické přísady.

 

Jaké je složení prémiového konopného výtažku Premium CBG Olej G 500?

K výrobě vysoce koncentrovaného oleje se využívá specializovaný extrakční proces. Olej obsahuje přirozeně se vyskytující molekuly konopí a výživné látky, jako například další rostlinné kanabinoidy (CBD, CBN), olej ze semínek, omega-6/omega-3 mastné kyseliny a vitamin E.

Proč užívat zrovna CBG olej od Enecty?

Konopný výtažek Premium CBG Olej G 500 nabízí jednoduchý způsob, jak dávkovat a užívat CBD. Míra absorpce je mnohem vyšší, když se konopný výtažek užívá v tekuté podobě. S prémiovým konopným výtažkem CBG Olej G 500 od Enecty se snáze upravuje dávkování – dávku si můžete kdykoli zvýšit nebo snížit, když budete používat kapátko.

Jak se Premium CBG Olej G 500 užívá?

Prémiový konopný výtažek Premium CBG Olej G 500 od Enecty je určen k orálnímu užívání (kape se pod jazyk) a neobsahuje žádné dodané příchutě ani sladidla. Nakapejte si pod jazyk a polkněte až po 60 vteřinách.

Začněte s malou dávkou, abyste zjistili, jak na vás olej působí. Postupné zvyšování množství užitého CBG umožní každému najít si správnou dávku, která vyhovuje jeho potřebám.

Každá lahvička obsahuje 10 ml organického konopného extraktu s 5 % (500 mg) CBG, přičemž jedna kapka obsahuje přibližně 2 mg CBG.

SLOŽENÍ:

  • Olej z konopných semen (obsahující Omega3, Omega6, Flavonoidy)

  • Konopný extrakt (z toho 500 mg CBG)

  • Přírodní tokoferoly (α, β, γ - E306)

  • Vitamin E

CBG olej od Enecty se vyrábí a testuje ve specializovaných laboratořích, aby byla zaručena bezpečnost a čistota podle přísné certifikace GMP. Neobsahuje žádné umělé přísady.

Skladujte v chladu a suchu mimo dosah světla. Před použitím důkladně protřepat.

Doplněk stravy.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz