Novinka

RAW Organic Protein - Natural 560g

Neohodnoceno
 • 1 z 2

Raw Organic Protein - Natural 560g

Nyní můžete získat výživnou sílu z RAW Proteinu od společnosti Garden of Life – Certifikovaný USDA organic protein vhodný i pro vegany. Nejkomplexnější rostlinný protein z více druhů proteinu, navíc s probiotiky, enzymy, vitamíny podporující trávení proteinu. Vynikající chuti zkrátka pro ty co hledají to nejlepší. Kvalita bez kompromisu. Obsah proteinu v 1 dávce je 79%.

Díky proteinu z 13ti druhů klíčků je RAW protein vynikajícím zdrojem kompletních bílkovin. Jedna dávka RAW Proteinu poskytuje (22g) bílkovin pro vaše tělo. Navíc obsahuje aminokyseliny, probiotika, vitamíny a enzymy podporující trávení.


 • 909 Kč bez DPH
 • Skladem - do týdne
1 045 Kč
Kategorie: Sport - doplňky stravy pro sportovce
 

BIO

RAW Organic Protein Vanilka je: certifikovaný Organic, Non-GMO Project Verified, RAW Vegan Protein, Bez lepku, Schváleno pro sport - antidopingovou laboratoří

Proč bych měl RAW Protein používat?
Použitím RAW Proteinu zvýšíte obsah bílkovin v jídle – stačí přidat do jídla nebo nápoje. Mísí se v něm okamžitě a má neutrální chuť, což je výborný základ pro osvěžující, vysoce proteinový energetický koktejl nebo smoothie. RAW Protein je vhodné téměř pro každého, včetně těch, kteří jsou na vegetariánské nebo veganské stravě, ti kteří potřebují stravu s nízkým obsahem sacharidů, nebo ti co mají citlivost trávicího traktu na mléko, syrovátka, či jiné zdroje bílkovin.

Jděte nad rámec dosavadních možností s RAW proteinem
Získejte energii z naklíčených zrn, ze kterých je vyráběn RAW protein od Garden of Life. Protein je vynikajícím zdrojem kompletních rostlinných bílkovin. Obsahuje 22 gramů bílkovin, včetně všech esenciálních aminokyselin. RAW Organic Protein obsahuje RAW přirozeně vytvořené vitamíny rospustné v tucích A, D, E a K. Obsahuje také živá probiotika a enzymy podporující přirozeně zdravé trávení. RAW kvalita je důležitá, protože teplo může denaturovat proteiny, což snižuje jejich vstřebatelnost pro vaše tělo. Garden of life používá suroviny z organického zemědělství. RAW proteiny jsou vyráběny pří nízkých teplotách a bez jakýchkoliv přidaných syntetických plniv nebo pojiv, zachovává úplnou integritu aminokyselin jako v celém jídlu, certifikované organické, non-GMO, zkrátka vynikající.

RAW Protein poskytuje následující výhody:

 •     Poskytuje bílkoviny, živá probiotika a enzymy z RAW klíčků,
 •     Pomáhá budovat a regenerovat svalovou hmotu
 •     Je vynikajícím zdrojem bílkovin – 79% proteinu v jedné dávce,
 •     Obsahuje vitamíny obsažené v syrové stravě, které podporují zdravé fungování lidského těla,
 •     Zvyšuje obsah bílkovin v jídle – stačí přidat do jídla nebo nápoje,
 •     Vhodný pro vegetariány a vegany,
 •     Vhodný pro ty, kteří jsou na stravě s nízkým obsahem sacharidů,
 •     Je alternativou k sóji a živočišným proteinovým práškům,
 •     Vhodný pro ty, co mají citlivost trávicího traktu na mléko, syrovátka, či jiné zdroje bílkovin,
 •     Snadno stravitelný - podporuje zdravé trávení díky obsahu živých probiotik, bílkovin a trávicích enzymů,
 •     Dobře mísitelné – získáme skvělé koktejly, smoothie a jiné nápoje.

Velmi důležité je také to, co NENÍ v RAW Proteinu zahrnuto. Je bez lepku, laktózy, ořechů, mléka a mléčných výrobků. Neobsahuje žádná plniva, žádné syntetické živiny, žádné umělé sladidla, příchutě ani konzervační látky.

Pro ty, kteří hledají vysoce výživné, lehce stravitelné a vysoce kvalitní bílkoviny.

RAW Orgaic Protein - Natural

Dávkování: Dospělí smíchejte 1 odměrku (je zahrnuta v balení) tj. 28 g proteinu do 0,3l vody nebo džusu. Může být také smícháno s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. Přibližně 20 dávek v balení.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
100g Dávka 28g
Energetická hodnota 1645kJ/393kcal 460kJ/110kcal
Tuky 8,9g 2,5g
Nasycené mastné 0g 0g
Mononenasycené tuky 1,8g 0,5g
Polynenesycené tuky 3,6g 1g
Sacharidy 7g 2g
Cukry 0g 0g
Vláknina 3,6g 1g
Bílkoviny 79g 22g
Sůl 1,3g 0,38g
Draslík 168mg=8,4%* 47mg=2,4%*
Vitamín A** 214µg=27%* 60µg=7,5%*
Vitamín D** (400IU) 36µg=720%* 10µg=200%*
Vitamín E** 11mg=92%* 3mg=25%*
Vitamín K** 18µg=24%* 5µg=6,7%*
Vápník 143mg=18%* 40mg=5%
Zinek 10mg=100%* 2,8mg=28%*
Mangan 2,5mg=125%* 0,7mg=35%
Železo 21mg=150%* 6mg=43%*
Hořčík 54mg=14%* 15mg=4%*
Selen 150µg=273%* 42µg=76%*

 

RAW Organic naklíčená proteinová směs: Organic protein z naklíčené hnědé rýže, Organic hrách protein, Organic Amaranth (klíčky), Organic pohanka (klíčky), Organic proso (klíčky), Organic Chlorela s rozbitou buněčnou stěnou, Organic Quinoa (klíčky), Organic Chia - Salvia hispanica (klíčky), Organic Garbanzo fazole (klíčky), Organic čočka (klíčky), Organic Adzuki fazole (klíčky), Organic len (klíčky), Organic slunečnicové semínko (klíčky), Organic dýňové semínko (klíčky), Organic sezamové semínko (klíčky).

RAW probiotická a enzymová směs: Lipase, Protease, Aspergillopepsin, beta Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Pectinase, Xylanase, Hemicellulase, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophlilus (3 Miliardy CFU)

Ostatní složky: Organic Karobová guma, Organic Guar guma,

Označení: 
* Referenční hodnota příjmu, ** RAW přirozeně vytvořené živiny, Sůl je v potravině obsažena pouze v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku. CZ-BIO-003 zemědělská produkce mimo EU, Vitamín A, D, K z kultur saccharomyces cerevisiae, Vitamín E z slunečnicového oleje.

Neobsahuje: mléko, sóju, ořechy, přidaný cukr, plniva, umělá: sladidla, barviva, konzervanty,

Vyrobeno v zařízení, které také zpracovává vejce, mléko, sóju a ořechy.

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Hmotnost: 560 g


Výrobce Garden of Life