BIOEARTH, NAOBAY DETOX PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ + SPRCHOVÝ GEL

 
 

Kompletní péče 4 produktů na VLASY a TĚLO. K dokonalé péči o vlasy jsme navíc přidali Multifunkční sprchový gel za EXKLUZIVNÍ cenu 169Kč. S těmito produkty se péče o vlasy a tělo stane opravdovým aroma zážitkem.

Dostupnost Skladem - do týdne
1 190 Kč    
Značka BIOEARTH, NAOBAY
Kategorie Balíčky dle typu vlasů
 

Jsou Vaše vlasy bez energie a života? Sami jste často ve stresu? Pohybujete se v náročných podmínkách jako je prach, smog nebo používáte denně stylingové přípravky, jednoduše cítíte, že vlasy potřebují ozdravnou kúru? Vsaďte na vysoce účinnou remineralizující péči BIOEARTH, která dodá vlasům potřebnou sílu a energii. Zlepšuje celkovou kvalitu vlasů, podporuje jejich růst a účinně chrání před znečištěním a agresivními vlivy životního prostředí. Obsahuje Spirulinu, Verbenu, Gotu Kolu, pšeničný protein, levanduli a další přírodní pečující složky.

Typ vlasů: pro všechny typy vlasů, pro každodenní používání, pro muže

Balíček obsahuje:  

  • Antioxidační šampón pro všechny typy vlasů 250ml
  • Remineralizující kondicionér pro všechny typy vlasů 150ml
  • Remineralizující maska pro všechny typy vlasů 150ml

 

  • Multifunkční sprchový gel NAOBAY 400ml za exkluzivní cenu 169Kč (původní cena 430Kč)

Vlasová péče BIOEARTH NEOBSAHUJE: sulfáty (SLS/SLES), silikony, parabeny, minerální oleje, PEG, PPG, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium, Parfemace. Produkty nejsou testovány na zvířatech, jsou vhodné pro vegany. Obaly jsou šetrné k životnímu prostředí.